Fotografický ateliér se nachází v budově radnice v Kelči č. p. 39 (mapu naleznete v kontaktech). Parkovat můžete kdekoliv na náměstí. Autobusová zastávka je vzdálená přibližně 200 m od ateliéru.


Otevírací doba fotoateliéru: PO - NE dle objednávek (mimo ateliérové focení fotím také v jiných exteriérových či interiérových lokalitách)Ateliér je plně vybaven pro focení:

  • Těhotenské a partnerské fotografie
  • Novorozenecké fotografie
  • Fotografie dětí a rodin
  • Portrétní fotografie
  • Fotografie aktu a glamour
  • Svatební fotografie


Ateliér je vytvořen v moderním prosvětleném stylu a pozitivních barvách, aby jste se zde cítili příjemně a přirozeně Vy i Vaše děti. Focení probíhá v klidné atmosféře. Nikam nespěchám, jde mi o vytvoření přirozených a pozitivních fotografií. Proto se nebojte odpočinout si chvíli od focení, občerstvit se, pokojit či přebalit děti,….

Při příchodu probereme varianty oblečení a postup focení. Zhotovíme testovací snímky a až se budete cítit připraveni, začněme fotit. V případě zájmu je možné k focení zapůjčit nepřeberné množství rekvizit (zdarma). Jsou připraveny rekvizity pro veškeré tematické fotografie, které jsou uvedeny výše.


Důležitá upozornění:

-Obuv donesená na focení musí mít vždy očištěné podrážky.

-Rodiče zodpovídají za své děti, aby nepoškodily technická zařízení ateliéru.

-Možnost nahlédnout do Provozního řádu ateliéru.Více informací o průběhu focení naleznete zdePokud chcete poradit tipy na doplňky právě k Vašemu focení, připravila jsem pro Vás MiniEbook. Více informací zde
scroll
to top