Dobrý den,


předem bych Vás chtěla přivítat na svých stránkách, kde můžete shlédnout mé fotografické práce.


A aby jste se dozvěděli něco i o mně….


Vystudovala jsem Střední umělecko-průmyslovou školu sklářskou ve Valašském Meziříčí, kde jsem se seznámila s malbou, kresbou a samozřejmě se sklářským řemeslem. V této době jsem také začala se svými prvními fotografickými pokusy. Následná vysokoškolská léta jsem věnovala bakalářskému a magisterskému studiu na Slezské univerzitě v Opavě, které jsem ukončila v roce 2013.


Z oboru fotografie se věnuji především svatební fotografii, portrétu, ženskému aktu a glamour či focení těhulek a rodinné fotografii. Fotím v exteriéru, ateliéru i jiných interiérech (na vyžádání i doma). Spolupracuji se značkou Nikon, kterou kombinuji s originálními objektivy Nikkor i se špičkovými objektivy od Sigmy (řada Art), které se vyznačují vysokou světelností.


Mým druhým koníčkem je grafika, tudíž případné retušování fotografie je u mne samozřejmostí (tudíž zdarma). Vytvářím v rámci grafických prací návrhy vizitek, bannerů, plakátů, reklamy, loga, svatební oznámení, děkovné kartičky, atd.

Po focení nabízím i doplňkové služby jako vyvolání fotografií, vytvoření fotoknihy, fotoobrazu, plakátu či jiných produktů dle poptávky.


Na všech monitorech určených k práci s fotkami mám profesionální firmou zkalibrované barvy, tudíž veškeré fotografie budou vždy vypadat na mém monitoru tak, jako později v tištěné formě. Zamezí se tak různým nemilým překvapením s tmavými fotkami nebo zabarvením fotek do různých odstínů. Na nezkalibrovaných obrazovkách (zejména notebooky) můžou fotografie vypadat mírně jinak než ve skutečnosti.


PRO AKTUÁLNÍ INFORMACE A AKČNÍ NABÍDKY MĚ PROSÍM NÁSLEDUJTE NA FACEBOOK...


Doufám, že se Vám mé stránky a má tvorba bude líbit a v případě dotazů mne můžete kontaktovat telefonicky nebo na emailové adrese. Určitě Vám ráda odpovím.


Vaše Karolína
scroll
to top